Модельный ряд Mitsubishi

Отзыв о Mitsubishi Pajero Sport 2011 года

Автомобиль: Mitsubishi Pajero Sport 2011 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Полный привод , пробег - 2800 км, двигатель - 2.5 turbo дизель, комплектация - 2.5 MT Invite
Автор: Ivan (Украина, Ивано-Франковск)   14.12.2011

Вибирав авто довго... Хотів тільки нову машину. (Як постелиш - так і виспишся). Порівнював Санг Йонг, Кіа, Рено Дастер, УАЗ Патріот. Заглядав і на Вольксаген Тігуан. Але, затягнувши пасок, вибрав саме Міцубіші Паджеро Спорт Інвайт. Доставив в салоні захисти двигуна, роздатки і КПП, захист фар, коврики, підкрилки, сигналізацію. На стороні організував антикор рами і прихованих порожнин кузова (ОД не виконує ці роботи). Обкатував згідно рекомендацій. Відчуття від водіння - в місті їдеш як на слонику :-). На заміській трасі чуєш себе як в швидкохідному танку! Обгін робиться впевнено, але крейсерська швидкість 80-100 км/год (жінка стверджує, що 110). По цілині та ожеледі з снігом ще не пробував, бо на Франківщині ще нема зими. Під днище ради цікавості залазив, не піддомкрачуючи кузов. Все там кувалдостійке. Головне, що мені подобається, а там видно буде.

Плюсы автомобиля: 1. Прохідність ДОСТОЙНА, високий кліренс. 2. Хороший обзор спереду. 3. Тяга турбодизеля в діапазоні 2000-2500 достатня для динамічної їзди. 4. Найдешевша серед ПОВНОЦІННИХ аналогів.

Минусы автомобиля: 1. Не влазив в гараж по висоті (мусив поглиблювати підлогу). 2. Важко залазити, бо висока. 3. Жінка підсовує сидіння вперед до максимуму, бо не дістає педалів при моїх настройках сидіння. 4. Дещо шумна, на задніх сидіннях трясе. 5. Звук дизеля тракторний (особливо непрогрітого).

Совет покупателю: Ганяти на ньому так само зручно, як бігти стометрівку в гумових чоботах. Але я впевнений, що ДОЇДУ туди, куди хочу. На перехрестях пропускають. Раджу купляти тим, хто цінує розмірений комфорт і надійність, вміє ЇЗДИТИ на авто. (В цьому світі все відносне, але те, що хочеш тепер, навряд чи хотітимеш потім.)

LotosVV

"... на задніх сидіннях трясе." А зря

Мерлин

А зачем 2 акамулятора?

Тест-драйв Mitsubishi Pajero Sport: 100% внедорожника
100% внедорожника

Как же хорошо, что я не поторопился взять такую машину для теста раньше.

Продажа б/у Mitsubishi

Mitsubishi Eclipse Cross 2021 Mitsubishi Eclipse Cross 17.900$ 2021 75.000 км